Logo Agencja Handlowo-Usługowa Agat
Serwis ogumienia
Naprawa zawieszeń
Wymiana filtrów i oleju
Sprzedaż sprężyn gazowych

Akumulatory samochodowe

Akumulatory samochodowe

W naszej ofercie posiadamy akumulatory do samochodów osobowych producenta Centra - Exide z serii Classic, Excell i Premium.

Akumulatory z serii Classic zostały zaprojektowane z myślą o starszych samochodach osobowych z podstawowym wyposażeniem.

Seria Excell akumulatorów została zaprojektowana do większości nowoczesnych samochodów ze standardowym wyposażeniem, które są użytkowane codziennie. W akumulatorach Exide Excell, jak i w każdych akumulatorach Exide, zastosowano kratkę 3DX zapewniającą dobre parametry elektryczne oraz wydłużającą żywotność akumulatora.
Zaletą akumulatorów tej serii jest większa o 15% moc rozruchowa.

Akumulatory Exide Premium należą do nowej gamy ofert tego producenta. Dzięki zastosowaniu specjalnych dodatków węglowych akumulatory tej serii ładują się do 1.5 razy szybciej.
Akumulatory Exide Premium zostały zaprojektowane do samochodów z mocnymi silnikami, bogatym wyposażeniem elektrycznym oraz intensywnie użytkowanych.
Dodatkowymi zaletami tych akumulatorów jest ich większa moc rozruchowa o 30% oraz zwiększona odporność na ekstremalne warunki temperaturowe.

Aby prawidłowo dobrać akumulator do samochodu można skorzystać z aplikacji on-line producenta dostępnej tutaj (nastąpi przejście na stronę Exide-Web Catalog).

Oprócz marki Exide prowadzimy sprzedaż akumulatorów producentów Centaurus oraz Sonnenschein, których dystrybutorem jest firma Centra.


strzałka do góry